Persbericht - Europese veehouderijorganisaties richten SELMA op Gepost op: 25 oktober 2023
In een historische stap zijn prominente Europese organisaties uit de vee- en vleesindustrie, waaronder INTERBEV (Frankrijk), FEBEV (België), EDOK (Griekenland), OI Intercarneitalia (Italië), Provacuno en Interovic (Spanje) en PZBM (Polen), samengekomen om officieel de eerste Europese vereniging voor de rundvlees-, schapen- en geitenindustrie op te richten: SELMA, wat staat voor Sustainable European Livestock & Meat Association.
In bijlage kan u het persbericht vinden.
Over FEBEV
De Federatie van het Belgisch Vlees is de nationale beroepsvereniging van slachthuizen en uitsnijderijen. Meer info op www.febev.be. Bij vragen over dit persbericht, contacteer FEBEV: 0476/52.51.81 (Michael Gore – Afgevaardigd bestuurder) of info@febev.be.
Over Febev
In de kijker
Persbericht - Huidige aanpak van het migratiebeleid en knelpuntenberoepen is een kaakslag voor de vleessector en een bijkomende bedreiging voor de voedselzekerheid
De Tijd kon recent een ontwerp inkijken van beroepen die kunnen genieten van een vlottere arbeidsmig...
Aangemaakt op 18-04-2025
Beste wensen voor 2025 !
Aangemaakt op 24-12-2024
UECBV celebrates the election of the new President at its AGL in Warsaw
Mr. Roland Ackermann is the new president for European livestock and meat. UECBV also chose it‘s Ste...
Aangemaakt op 06-11-2024
‘PFAS en andere micropolluenten’ centraal tijdens watercircle.be – workshop
Tijdens de Aquarama Trade Fair op 17 oktober in de Brabanthal in Leuven organiseert watercircle.be e...
Aangemaakt op 14-08-2024
Samen sterk in 2024!
Aangemaakt op 23-12-2023